Advert
Advert
Advert

MECLİS TOPLANTININ ARDINDAN TATİLE GİRDİ…

MECLİS TOPLANTININ ARDINDAN TATİLE GİRDİ…
Bu içerik 1270 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi Temmuz ayı Meclis toplantısı Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat Başkanlığında Toplantı ve Düğün salonunda gerçekleşti… Meclis toplantının ardından Eylül ayına kadar tatile girdi…

13 ana 3’te ek gündem maddesinin görüşüldüğü toplantıya Meclis üyeleri Hayri Balcı, Zeliha Arpazlı, Mehmet Öztaş ve Şakir Özdemir mazeretli olarak katılmadı.

Başkan Tokat’ın açılış konuşmasının ardından geçilen gündem maddelerinin görüşülmesinde ise yer tahsisi, büfe, çay bahçesi yapımı ve imar değişikliği gibi konular ilgili komisyonlara havale edildi.

Geçen meclis görüşmesinde çeşitli komisyonlara havale edilen konularda ise hazırlanan komisyon raporların okundu. Komisyon raporunca bazı yerlerin içkili yerler bölgesine alınma talepleri kabul edilirken bazı talepler ise reddedildi.

Haziran ayı meclis toplantı gündemine gelen Milas ilçe sınırları içerisinde oluşturulacak cadde ve sokaklara şehit polis İbrahim Bozkurt isminin verilmesi talebi ilgili komisyonun uygun raporu vermesinin ardından oy birliği ile kabul edildi. Başkan Tokat burada yaptığı açıklamada İlçe Emniyet Müdürlüğü ile yapılan görüşmelerde Milas’ta üç şehit polisin bulunduğunu diğer şehit polislerinde isimlerinin verilmesi için çalışma yaptıklarını belirtti.

Ek gündeme gelen üç konunun görüşülmesinde ise 1. ve 2. maddelerin ilgili komisyonlara havalesine 3. maddenin ise uygun olmadığına oy birliği ile karar verildi.

Milas Belediyesi Meclisi toplantının ardından Eylül ayına kadar tatile girdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500