Advert
Advert
Advert

TATİLDE SAHİLLER DOLDU TAŞTI…

TATİLDE SAHİLLER DOLDU TAŞTI…
Bu içerik 2696 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

9 günlük Ramazan Bayramı tatilini fırsat bilen yerli turistler ve Muğlalılar soluğu sahillerde aldı… Ege Bölgesi’nin önemli turizm merkezlerinden biri olan Muğla genelinde otellerde doluluk oranı yüzde 100’e ulaştı…

Ege Bölgesi'nin önemli turizm merkezlerinden biri olan Muğla’nın ilçelerinde 9 günlük Ramazan Bayramı tatili dolayısıyla sahiller ve koylar doldu taştı. Hava sıcaklığının en düşük 36 en yüksek 42, deniz suyu sıcaklığının ise en düşük 24 en yüksek 27 derece ölçüldüğü ilçelerde, vatandaşlar ve turistler güneşin ve denizin keyfini çıkardı.

Plajları dolduran tatilciler ve Muğlalılar, denize girerek serinledi. Otellerde ise doluluk oranları yüzde 100’e ulaşırken, turizmciler ise bayram tatilinin otelcileri rahatlattığını dile getirdi.

Bayram tatili dolayısıyla tatil bölgelerine ulaşımı sağlayan yollarda da yoğunluk yaşandı. Hem bayram öncesi hem de bayram sonrası tatil bölgelerine giriş ve çıkışlarda uzun araç kuyrukları oluştu.

Yoğun trafikte kazalar da meydana geldi. Bazı kazalar sadece maddi hasarlı oluşsa da bazılarında yaralama ve ölüm olayları meydana geldi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500