Advert
Advert
Advert

VALİ ÇİÇEK’İN EŞİNDEN MİLAS’TA ANLAMLI ZİYARETLER…

VALİ ÇİÇEK’İN EŞİNDEN MİLAS’TA ANLAMLI ZİYARETLER…
Bu içerik 1853 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Valisi Amir Çiçek’in eşi Hülya Çiçek ilçemizdeki engelli, yaşlı ve dar gelirli aileleri ziyaret etti…

Aile ziyaretlerinde Vali Çiçek’in eşi Hülya Çiçek’e Milas Kaymakamı Fuat Gürel’in eşi Özlem Gürel ve Milas Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı görevlileri eşlik etti.

Ramazan ayının rahmet, bereket ve mağfiret ayı olduğunu vurgulayan Hülya Çiçek “Şu mübarek günlerde Ramazan ayının bereketi ile toplumsal dayanışmanın en güzel örneklerini sergilemeliyiz. Engelli, yaşlı, kimsesiz, yoksul vatandaşlarımızı ziyaret edip ihtiyaçlarına yardımcı olmalıyız. Ülkemizin birliğine bütünlüğüne kast eden hain terör odaklarına inat birliğimizi ve beraberliğimizi pekiştirmeli, gönül köprülerimizi güçlendirmeliyiz” dedi.

Devletin tüm imkanları ile vatandaşı için seferber olduğunu belirten Hülya Çiçek “Ramazan ayının mübarekiyeti hürmetine memleketimizde son zamanlarda meydana gelen rahatsızlıkların bertaraf olmasını, barış, huzur, yardımlaşma ve dayanışmaya vesile olmasını dilerim. Bayramınız mübarek olsun” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren vatandaşlar “Allah devletimizden ve sizlerden razı olsun ziyaretiniz bizleri ziyadesiyle memnun etti” dediler.

Bir engelli vatandaşımızı tekerlekli sandalye ile buluşturan Hülya Çiçek dar gelirli ailelere yardımda bulundu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500