Advert
Advert
Advert

VALİ ÇİÇEK’İN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI…

VALİ ÇİÇEK’İN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI…
Bu içerik 1121 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Valisi Amir Çiçek’in Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı…

Muğla Valisi Amir Çiçek’in mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Değerli Muğlalılar; Değerli Hemşerilerim;

Sevgi ve kardeşlik duygularının güçlendiği, yardımlaşma havasının tüm benliğimize işlediği, mübarek Ramazan ayını geride bırakarak, Ramazan Bayramına, milletçe huzur ve güven içerisinde kavuşmanın heyecanı içerisindeyiz.

Bayramlar, insanları birbirlerine yakınlaştıran, günlük kaygı ve sıkıntılardan uzaklaştıran, topluma umut, sevgi veren, birlik ve beraberliği sağlayan özel günlerdir.

Millet olarak, birliğimizin, beraberliğimizin, kardeşliğimizin, dostluğumuzun, toplumsal barışımızın, barış içinde bir arada yaşama arzumuzun, adeta test edildiği, sınava tabi tutulduğu bir süreç yaşıyoruz.

Biliyoruz ki, bu topraklarda asırlardan beri var olan kardeşlik iklimi, hoşgörü iklimi, bugüne kadar tüm sınavların üstesinden gelmeyi başarmıştır.

Şehitlerimiz sebebiyle hüzünlü bir Ramazan geçirdik, hüzünlü bir bayram kutlayacağız. Bu mübarek günlerin bereketiyle daha çok çalışarak, daha çok mücadele ederek, daha çok bütünleşerek millet olarak yolumuza devam edeceğiz.

Ramazan Bayramında; başta anne ve babalarımız, eşimiz, akrabalarımız olmak üzere tüm dostlarımızı ve komşularımızı unutmamalıyız. Onların yanında olduğumuzu, sevinç ve üzüntülerini, sorunlarını paylaşmaya hazır olduğumuzu göstermeliyiz. Çevremizde bulunan yoksul, kimsesiz ve ihtiyaç sahiplerine, öksüz ve yetimlere, kahraman gazilerimize ve aziz şehitlerimizin ailelerine de kucak açmalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle ülkemizin ve İslam âleminin Mübarek Ramazan Bayramını en kalbi duygularımla kutluyor, huzurlu ve mutlu bayramlar geçirmenizi temenni ediyorum.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500