Advert
Advert
Advert

GENÇ FUTBOLCUYA TRANSFER TEKLİFLERİ GELİYOR…

GENÇ FUTBOLCUYA TRANSFER TEKLİFLERİ GELİYOR…
Bu içerik 2666 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2015-2016 sezonunda Muğla Süper Amatör Küme Liginde Yeni Milasspor Futbol Takımı ile başarılı maçlar oynayan Osman Ersöz’e 2016-2017 sezonu için Bursa, Ankara, Muğla amatör ve profesyonel takımlarından yeni sezon için transfer teklifleri geliyor.

Futbola Bursa Şükraniyespor altyapında başlayan genç futbolcu daha sonra Arapyatağı ve Tütünspor takımlarında da forma giydi. Tahsil hayatı nedeniyle Muğla’ya gelen ve Sıtkı Koçman Spor Akademisi Yüksek Okuluna kaydolan Osman Ersöz Muğla’da 4 yıl Muğla Üniversitesi Futbol Takımının formasını giydi. Takım kaptanlığı da yapan Osman Ersöz takımının Birinci Amatör Kümeden Süper Amatör Kümeye yükselmesinde etkin bir rol oynadı.

Tahsil hayatı ile futbolu bir arada son derece başarılı bir şekilde götüren genç futbolcu Osman Ersöz 2014-2015 sezonun ikinci yarısında Ortaca Belediyespor’a transfer oldu.

Ortaca Belediyespor’un Muğla Süper Amatör Küme Liginden BAL Ligine yükselmesinde önemli bir rol oynayan Ersöz 2015-2016 sezonunda Yeni Milasspor’a transfer olarak Mor Beyaz formayı giydi.

Yeni Milasspor takımından önce 1 sezon Milas Gençlikspor Kulübü ile Muğla Birinci Amatör Küme liginde mücadele eden Osman Ersöz Yeni Milasspor ile Muğla Süper Amatör Küme Liginde şampiyonluk yarışında yer aldı. Sezon sonunda takımının 1 puan ile şampiyonluğu kıl payı kaçırması ile sezonu tamamlayan Osman Ersöz 2016-2017 sezonunda hangi takımın formasını giyeceğini henüz bilmediğini gelen transfer tekliflerini değerlendirdiğini belirterek yeni sezonda futbola bölgesel veya profesyonel bir lig takımı ile devam etmek istediğini söyledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500