Advert
Advert
Advert

‘MARKABELLA’ AÇILDI…

‘MARKABELLA’ AÇILDI…
Bu içerik 7809 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İlçemizde bayanlara yönelik giyim sektöründe hizmet edecek olan ‘Markabella’ açıldı…

Adil ışık ürünleri ile ışıltılı ve şık kadını, Milas’ta ön plana çıkarmayı hedefleyen Markabella Hacıilyas Mahallesi Ulusal Egemenlik Caddesi Hayri Balcı İş Merkezi’nde hizmet vermeye başladı.

İşletmeciliğini Nuray Oturak’ın yaptığı Markabella isimli işletmede Adil Işık’ın Codentry’nin iddalı enerjik ve canlı stili, Love my body’nin modanın nabzını tutan trendi, alternatif beden tasarımları ve Özge Ulusoy koleksiyonu yer alıyor. Her yaşa ve bedene uygun kıyafetlerin yer aldığı Markabella, kaliteli ürünleri ve uygun fiyatları ile Milaslı bayanların ilgisini şimdiden çekmeye başladı.

Markabella işletmecisi Nuray Oturak mağazası hakkında bilgi vererek; “Milas’ta yaşayan kadınlarımızın giyim tarzını değiştireceğiz.  Markabella, Adil Işık ürünleri, Adil Işık’ın Codentry ve Love my body markaları ile geniş ürün yelpazesi, kaliteli ve uygun fiyatlarını Milaslı bayanlarla buluşturuyor. Etekten gömleğe, şorttan tişörte, elbiseden çantaya kadar geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermeye başladık. Milas’ta yaşayan tüm bayanlarımızı mağazamıza ürünlerimizi görmek için davet ediyoruz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500