Advert
Advert
Advert

BİN 325 MEZARLIK ALANI TEMİZLENDİ…

BİN 325 MEZARLIK ALANI TEMİZLENDİ…
Bu içerik 1461 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Büyükşehir Belediyesi, yetki ve sorumluluğunda bulunan mezarlık alanlarının temizlik, ilaçlama, bakım ve onarım çalışmalarına tüm hızıyla sürdürüyor…

Muğla Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekiplerinin, ilimiz genelinde yaklaşık 11 milyon 530 bin metrekarelik alanda bin 325 adet mezarlık alanının temizlik ve ilaçlama çalışmalarını tamamladığı bildirildi.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, bin 325 mezarlık alanının temizlik ve ilaçlamasını yapan ekipler, mezarlıkların yapım, bakım ve onarım çalışmalarına da tüm hızıyla devam ediyor.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Hacı Koç, “Mezarlık alanları bir kentin veya mahallenin özel alanları olup, bu alanların her türlü ihtiyaçları ile yakından ilgilenmekteyiz. Bu nedenle sosyal belediyecilik anlayışı ile ekiplerimiz, yaklaşan Ramazan Bayramında vatandaşlarımızın, daha huzurlu ve gönül rahatlığıyla yakınlarının kabirlerini ziyaret etmeleri için mezarlık alanlarının temizlik çalışmalarını tamamlamışlardır. Mezarlık alanlarının bakım, onarım ve yapım çalışmalarımızsa devam ediyor” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500