Advert
Advert
Advert

BAŞARILI ANTRENÖRLER ÖDÜLLERİNİ ALDI…

BAŞARILI ANTRENÖRLER ÖDÜLLERİNİ ALDI…
Bu içerik 1420 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Muğla Şubesince iftar yemeği verilerek 2015-2016 sezonunda başarılı olan antrenörlere ödülleri verildi…

İftar yemeğine ve ödül törenine diğer protokol üyeleri ile birlikte Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu adına Başkan Mehmet Top ve Mali Sekreter ve Futbol İl Temsilcisi Ali Karakaya’da katıldı.

Muğla’da yapılan yılın en başarılı antrenörleri ödül töreninde bir konuşma yapan Muğla TÜFAD Başkanı Alaattin Naganlu ödül törenine katılanlara teşekkür ederek başarılı antrenörleri kutladı. 17 başarılı antrenörün ödül aldığı gecede B.B.Bodrum Belediyespor antrenörü Cem Cambaz’da takımını BAL Liginden Üçüncü lige taşıdığı için ödül aldı.

Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mehmet Top törende yaptığı konuşmada 2015-2016 sezonu ile ilgili bilgiler vererek şunları söyledi;

“2015-2016 sezonunu geçtiğimiz hafta oynattığımız  müsabakalar ile sonuçlandırdık. Geçtiğimiz sezon 12 kategoride 55 kulübümüz 195 takımla liglerimize katıldı. 43 futbol sahasında oynattığımız müsabakalara 3.561 futbolcu faal olarak katıldı. Bu futbolcuların eğitimini siz değerli antrenör arkadaşlarımız verdi, sizi tebrik ediyorum. Geçtiğimiz sezon 1.399 müsabaka oynatıldı. Bu büyük organizasyonu Federasyonumuz gerçekleştirirken başta Sayın Valimizin, Büyükşehir Belediye Başkanımızın, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüzün, İlçe Müdürlerimizin, İlçe Belediye Başkanlarımızın, Büyükşehir Belediyesi Spor Dairesi Başkanlığının, Futbol İl Temsilcisinin, TÜFAD’ın, Hakem Dernek ve Hakem Komitesinin, Saha Komiserleri Derneğinin ve diğer ilgililerin destek ve yardımlarıyla gerçekleştirdik. Bize yardım ve destek olan herkese teşekkür eder, ödül alan antrenör arkadaşları kutlar, bu yemek ve tören nedeniyle başta Dernek Başkanımız Alaaddin Naganlu olmak üzere emeği geçenleri ve katılanları tebrik ederim.”

İlçemiz spor adamlarından eski futbol antrenörü Hakan Esen’de TÜFAD Yöneticisi olarak gecede yer aldı.

Diğer konuşmalardan sonra başarılı antrenörlerin ödülleri protokol üyeleri ve TÜFAD yöneticileri tarafından verildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500