Advert
Advert
Advert

CHP İL GENÇLİK KOLLARI’NDAN İLÇEMİZE ZİYARET…

CHP İL GENÇLİK KOLLARI’NDAN İLÇEMİZE ZİYARET…
Bu içerik 1664 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Cumhuriyet Halk Partisi Muğla İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri, ilçemize ziyaret gerçekleştirdi… Gençler ziyaret programı kapsamında Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı ve CHP Milas İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti…

CHP Muğla İl Gençlik Kolları Başkanı Tufan Erkan Yakar, yönetim kurulu ekibiyle birlikte ilçemize ziyaret gerçekleştirdi.

İlk ziyaret Başkan Tokat’a…

Yakar ve beraberinde bulunan CHP’li gençler ilk olarak Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret ettiler.

Gençlerle sohbet eden Başkan Tokat, ilçemizde Milas Belediyesi tarafından yapılan çalışmalar hakkında bilgi aktararak, “İlimiz büyükşehir olduktan sonra köylerimiz merkez belediyelerine bağlanarak mahalle oldu. Muğla’da en fazla mahalle sayısı Milas bulunuyor ve bu mahallelerin büyük bir bölümü de kırsal kesimde yer alıyor. Belediye olarak Milas’ın her yerine hizmet götürmek için elimizden geleni yapıyoruz. Fırsat buldukça da kırsal mahallelerimizi ziyaret ediyoruz. Yakın bir süre içerisinde mahalle ziyaretlerimize yeniden başladık. Bu ziyaretler yerel yönetici olarak bizler ve mahalle sakinleri açısından önemli” dedi.

İkinci durak CHP Milas İlçe Örgütü…

CHP’li gençler Başkan Tokat’ın ardından CHP Milas İlçe Teşkilatı’nı ziyaret ettiler. Burada CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan ve parti yöneticileriyle bir araya gelen CHP’li gençler kendilerini tek tek tanıtarak, parti içerisindeki görevleri hakkında bilgiler aktardılar.

Sorunlar araştırılıyor…

Ziyaretleri hakkında bilgi aktaran CHP Muğla İl Gençlik Kolları Başkanı Tufan Erkan Yakar, “Bizleri kabul ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Seçimlerden sonra yaşanan yoğunluk nedeniyle resmi ziyaretlerde bulunamamıştık. Şimdi ilimizin tüm ilçelerini ziyaret ederek gençlik kolları açısından sorunları araştırıp, ele almaya çalışıyoruz. Bu açıdan sizlerin fikirleri, düşünceleri bizler için çok önemli” dedi.

‘Umut gençlerde’…

Gençlere ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden İlçe Başkan Özcan, bu tür ziyaretlerin örgütlerin kaynaşmasını sağladığını ve sinerji oluşturduğunu belirterek, “Birbirimize iyi kenetlenmemiz lazım. Bu kenetlenme sırasında zincirlerin rengine, zayıflığına veya güçlülüğüne bakmamalıyız. ‘Umut gençlerde’ sözü her zaman geçerliliğini koruyan bir sözdür. Ülkemiz nüfusu gençleşerek artıyor. 14 yıldır iktidarda olan AKP’nin eğitim ve kültür alanında gençler üzerindeki projeleri tavırları bizleri rahatsız ediyor” dedi.

Gençler partimiz için önemli…

CHP’nin Muğla’da 30 bine yakın üyesi bulunduğuna dikkat çeken İlçe Başkanı Özcan, “Partimizin Muğla’da 30 bine yakın üyesi var. Ama bu üyelerin çoğu pasif üye durumunda. Bunları aktif hale getirmemiz gerekiyor. Onun için gençlerimizin partideki yeri önemli” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500