Advert
Advert
Advert

HAKİM VE SAVCILARA VEDA YEMEĞİ…

HAKİM VE SAVCILARA VEDA YEMEĞİ…
Bu içerik 8203 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Adliyesi’nde görev yapan ve HSYK’nın Haziran kararnamesiyle başka il ve ilçelere atanan hakim ve savcılar için veda yemeği düzenlendi…

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Birinci Dairesi tarafından Adli ve İdari yargı kararnamesi ile hakim ve savcıların atamaları yapılmış, 5 Haziran 2016 tarihi itibariyle ilçemizde görev yapan Milas Hakimi Murat Perçin İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi Üyeliğine, Milas Hakimi Feride Perçin İstanbul Anadolu Hakimliğine, Milas Hakimi Bilal İnanç İzmir Hakimliğine, Milas Hakimi Seda Yeşilkaya İstanbul Hakimliğine, Milas Hakimi Canan Demircanlı İstanbul Anadolu Hakimliğine, Milas Hakimi Dilek Öz Bakırköy Hakimliğine, Milas Hakimi Aslıhan Akyıldız Elçi Eskişehir Hakimliğine, Milas Cumhuriyet Savcısı Metin Özbay Balıkesir Cumhuriyet Savcılığına, Milas Cumhuriyet Savcısı Bülent Karakuş Ankara Cumhuriyet Savcılığına, Milas Cumhuriyet Savcısı Mehmet Yeşilkaya İstanbul Cumhuriyet Savcılığına, Milas Cumhuriyet Savcısı Erdem Demircanlı İstanbul Anadolu Cumhuriyet Savcılığına, Milas Cumhuriyet Savcısı Mehmet Emin Elçi ise Eskişehir Cumhuriyet Savcılığına görevlendirilmişti.

Yerleri değişen hakim ve savcılar için 23 Nisan Bulvarı’nda bulunan Havuzbaşı Restaurant’ta iftarlı veda yemeği düzenlendi. Yemeğe, Milas Kaymakamı Fuat Gürel, Milas Cumhuriyet Başsavcısı Bilal Gümüş, Milas İlçe Jandarma Komutanı Bnb. Halit Çamluk, Milas İlçe Emniyet Müdürü Cüneyt Yörükoğlu, Milas Belediye Başkan Yardımcıları Zeynep Mat ve Faik Karagöz ile Milas Adliyesi’nde görev yapan diğer çalışanlar katıldı.

İlçemizden ayrılacak olan hakim ve savcılara, ilçemizdeki görev süreleri boyunca yaptıkları çalışmalardan dolayı programa katılan protokol tarafından plaket de verildi.

Gelecek olanlar…

İlçemizdeki görev süresi sona eren hakim ve savcıların yerine atanacak olan isimler ise şöyle:

Hakimler; Deniz Vidinel, Mevlüt Sarıkaya, Müge Kaya Özgen, Bengisu Tuzcu Bilici, Cüneyt Gökoğlu, Cemal Yiğit, Ebru Özcan Asıl

Savcılar; Mehmet Asıl, Sait Özgen, Sibel Yılmaz, Fatih Mehmet Vidinel

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500