Advert
Advert
Advert

DÜNYA MÜZİK GÜNÜ’NDE MÜZİK ZİYAFETİ…

DÜNYA MÜZİK GÜNÜ’NDE MÜZİK ZİYAFETİ…
Bu içerik 1962 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Ada Müzik ve Organizasyon tarafından, ilki geçtiğimiz yıl düzenlenen “Dünya Müzik Günü Konseri”nin ikincisi 22 Haziran Çarşamba günü saat 21’de Atatürk Kültür Merkezi Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleştirildi…

Gecede, Bafa Ortaokulu’nda Müzik Öğretmeni olarak görev yapan İbrahim Başpınar’ın yönetiminde Bafa Ortaokulu Müzik Kulübü öğrencileri başta olmak üzere, ilçemizdeki ilkokul, ortaokul ve liselerde öğrenim gören öğrenciler, Aydın ve Burdur Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinin ve Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi öğrencileri sahne aldı. Ada Müzik ve Organizasyon tarafından düzenlenen ve 100’den fazla öğrencinin sahne aldığı “Dünya Müzik Günü Konseri” yaklaşık 3 saat sürdü. Milas Kaymakamı Fuat Gürel, Milas Belediye Başkan Yardımcısı Faik Karagöz’ün de beğeniyle izlediği konserde birbirinden güzel eserleri seslendiren öğrencileri izlemeye gelen müzik severler öğrencileri ayakta alkışladı.

Ada Müzik ve Organizasyon koordinatörü Fatoş Erten düzen konserle ilgili bilgi vererek; “Konserimize ilgi yoğun oldu. Konserimizin ilkini geçtiğimiz yıl gerçekleştirmiştik. Bu yıl ikincisini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Konserimizle ilgili tepkiler çok güzeldi. Artık bu konserlerimizi geleneksel hale getireceğiz. Konserimize destek veren sponsorlarımıza, öğrencilerimize, konseri izlemeye gelen başta Milas Kaymakamı Fuat Gürel, Milas Belediye Başkan Yardımcısı Faik Karagöz olmak üzere herkese çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500