Advert
Advert
Advert

BAŞKAN TOKAT’TAN NİYET VE İYİ NİYET VURGUSU…

BAŞKAN TOKAT’TAN NİYET VE İYİ NİYET VURGUSU…
Bu içerik 1528 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat kırsal mahalle gezilerine ara vermeden devam ediyor.

Başkan Yardımcıları, Meclis üyeleri ve birim amirleri ile beraber kırsal mahalleleri ziyaret ederek sorunları dinleyen Başkan Tokat güzel çalışmalar yapmak niyeti ile yola çıktıklarını belirtti.

Başkan Tokat ve ekibinin Salı ve Çarşamba günkü ziyaret programında Karacahisar, Pınararası, Çiftlik, Fesleğen, Sarıkaya, Kargıcak, Menteş,Tuzabat ve Korucuk mahalleleri vardı. Ziyaretlerde kadınların ve çocukların da olmasından memnun kalan Milas Belediye Başkanı MuhammetTokat kadınlara teşekkür ederken çocuklara da çeşitli oyuncaklar dağıttı.

Kırsal mahalle ziyaretinde niyet ve iyi niyet vurgusu yapan Başkan Tokat; “2016 yılı için kırsal mahallelerimize güzel çalışmalar yapmak niyeti ile yola çıktık. Bir işi yapmak niyeti ile yola çıkarsan o yolda başarılı olursun. Bizim çalışmalarımızda sizlerin de iyi niyetli olmanız gerekli. Çalışmalarımızı bölge bölge ve zaman içerisinde gerçekleştireceğiz. 132 mahallesi olan bir ilçeyiz. Her mahallemize eşit hizmet götürmek durumundayız. Muğla Büyükşehir Belediyesi ve Milas Belediyesi olarak yapacağımız çalışmaların ardından 2016 yılı sonunda kırsal mahallelerimizdeki değişimi herkes görecek” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500