Advert
Advert
Advert

MUSKİ, FİLOSUNA 28 ARAÇ DAHA EKLEDİ…

MUSKİ, FİLOSUNA 28 ARAÇ DAHA EKLEDİ…
Bu içerik 2035 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İlimizin en ücra noktalarına daha rahat bir şekilde hizmet götürmek için gerekli çalışmaları yürüten MUSKİ Genel Müdürlüğü, bu kapsamda filosuna 28 adet binek araç kattı.

İl genelindeki çalışmalarına hızlı bir şekilde devam eden Muğla Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MUSKİ) Genel Müdürlüğü, vatandaşlara daha kaliteli ve hızlı bir hizmet sunabilmek için filosuna yeni araçlar eklemeye devam ediyor. Bu kapsamda çalışmalarını yürüten MUSKİ Genel Müdürlüğü, filosuna 28 adet binek araç ekledi.

MUSKİ Elektrik, Makine ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanlığı tarafından alımı tamamlanan araçlar, MUSKİ Genel Müdürlüğü’ne bağlı bölge müdürlüklerine gönderildi. 

Araç yatırımı hakkında konuşan MUSKİ Genel Müdürü Baki Ülgen; “Büyükşehir Yasası ile birlikte hizmet alanımız genişledi. Bizde bu çerçevede vatandaşlarımıza daha hızlı ve kaliteli hizmet sunabilmek için gerekli araçların teminini sağlıyoruz. Yeni araçlarımızla birlikte filomuzda toplam 708 aracımız oldu. Bildiğiniz üzere ilimiz dağlık ve engebeli arazilerden oluşmaktadır. Bizde ulaşımda sıkıntı çekmemek için arazi şartlarına uygun olan araçları bünyemize dahil etmeye devam ediyoruz. Artık ilimizin en ücra noktalarına daha rahat bir şekilde hizmet götüreceğiz. Bünyemize dahil ettiğimiz araçlarımız Muğla’nın tüm bölgelerindeki alt yapı sıkıntılarına müdahale eden ekiplerimize kolaylık sağlayacaktır. Filomuzu arttırmamızda bizlerden hiçbir şekilde desteğini esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Osman Gürün’e ve tüm karar organlarına teşekkür ediyorum” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Atakent     0000-00-00 Muski 28 tane arctan filo yapacağına yedek depo alsın 4gundur gece 12 ye kadar sular kesik bu havada milas ta depolar yetersiz kaldığı içn vb ve arıza olduğundan sebep sularimiz kesiliyor bi de utanmadan 28 araç filosunun reklamını yaptırıyorlar.Madem 28 tane araç var bi o kadarda çalişan neden hala su arizasi var bu da muamma
Atakent     0000-00-00 Muski 28 tane arctan filo yapacağına yedek depo alsın 4gundur gece 12 ye kadar sular kesik bu havada milas ta depolar yetersiz kaldığı içn sularimiz kesiliyor bi de utanmadan 28 araç filosunun reklamını yaptırıyorlar