Advert
Advert
Advert

BÜYÜKŞEHİR’DEN YOLLARDA İYİLEŞTİRME ÇALIŞMASI…

BÜYÜKŞEHİR’DEN YOLLARDA İYİLEŞTİRME ÇALIŞMASI…
Bu içerik 2034 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Büyükşehir Belediyesi, il genelinde yetki ve sorumluğunda bulunan yollarda bakım ve onarım çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, vatandaşların daha güvenli ve rahat seyahat edebilmeleri için yol bakım, onarım, asfalt yama ve kaplama çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler, Milas İlçesindeki Karacahisar, Söğütcük, Kısırlar Mahallerinde, Seydikemer İlçesindeki, Korubükü, İzzettin, Dere, Uğurlu, Ören Mahallelerinde, Fethiye İlçesindeki Ölüdeniz ve Karacaören Mahallelerinde, bağlantı yollarında ve Yatağan İlçesindeki Köklük, Kozağaç ve Çamlıca Mahallelerinde yol bakım, onarım ve asfalt yama çalışmalarını tamamladı.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanı Hida Kılıç, il genelinde Büyükşehir Belediyesi’nin sorumluluğunda bulunan yollarda bakım, onarım ve asfalt kaplama çalışmalarının aralıksız devam ettiğini belirterek “Ekiplerimiz, vatandaşlarımızın daha güvenli, modern ve konforlu yollarda seyahat edebilmeleri için özveriyle çalışıyor. Yol bakım, onarım çalışmalarının yanı sıra ekiplerimiz 2016 yılı asfalt kaplama programı dahilinde olan yollarda da sıcak asfalt, 1. ve 2. kat asfalt kaplama çalışmalarını sürdürüyor” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500