Advert
Advert
Advert

AKP’NİN İFTAR YEMEĞİNE YOĞUN İLGİ…

AKP’NİN İFTAR YEMEĞİNE YOĞUN İLGİ…
Bu içerik 3799 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

AKP Milas İlçe Başkanlığı tarafından ilçemizde iftar yemeği düzenlendi… Partinin milletvekillerinin yanı sıra, il ve ilçe yönetimlerinin katılımıyla gerçekleşen etkinliğe ilgi oldukça yoğun oldu… Bazı partililer oturmak için yer bulamazken, bazı katılımcılara yemek yetmedi… Gecede yapılan konuşmalarda ise birlik ve beraberlik mesajları verildi…

AKP Milas İlçe Teşkilatı tarafından Cumartesi günü Menteş yolu üzerinde bulunan Özilkem Kır Düğün Bahçesi’nde iftar yemeği etkinliği düzenlendi. Etkinliğe, AKP Muğla Milletvekilleri Nihat Öztürk, Hasan Özyer, AKP Genel Merkez MKYK Üyesi Yelda Erol Gökcan, AKP İl Başkanı Kadem Mete, İl Kadın Kolları yönetimi, Fethiye, Bodrum, Yatağan ilçe teşkilatı yöneticileri, ilçemizde bulunan dernek, oda ve kooperatiflerin yöneticileri, sendika temsilcilerinin yanı sıra çok sayıda partili katıldı. Yoğun katılımdan dolayı etkinlik sırasında oturma yeri, su ve yemek konusunda sıkıntılar yaşandı. Menteş yolunda ise yoğun araç trafiği nedeniyle zaman zaman tıkanmalar meydana geldi.

Dualarla başlayan iftar yemeğinin ardından kısa bir konuşma yapan AKP Milas İlçe Başkanı Levent Akyer, “birlik ve beraberliğin simgesi Ramazan ayında bugün sofralarımızı paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ben bugün burada olan tüm partililerimize katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Akyer yaptığı kısa açılış konuşmasından sonra sözü AKP Muğla Milletvekili Hasan Özyer’e bıraktı. Tüm dünyaya barışın, sevginin hakim olmasını dilediklerini fakat özellikle İslam ülkelerinin yer aldığı bölgelerde son yıllarda kan ve gözyaşının eksik olmadığını belirterek, “Ülkemizde de ne yazık ki terör olayları yaşanıyor. İnşallah birlik ve beraberliğimiz ile bu olayların üstesinden geleceğiz. İnşallah bu badireleri de atlatırız. Milletimiz her türlü hizmete layık. İktidar olarak bütün yatırım projelerimiz hazır. Hepsini tek tek hayata geçiriyoruz. Yapacak çok işimiz var. Milas’ın hastane, TOKİ, veteriner fakültesi, kavşaklar, göletler gibi projelerinin takipçisiyiz” dedi.

Özyer’in ardından programa geç katılan AKP Muğla İl Başkanı Kadem Mete de kısa bir konuşma yaptı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500