Advert
Advert
Advert

SÜPERMARKET FARELERİ ‘SUÇÜSTÜ’ YAKALANDI…

SÜPERMARKET FARELERİ ‘SUÇÜSTÜ’ YAKALANDI…
Bu içerik 4919 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İlçemize bağlı Güllük Mahallesi’ndeki bir süpermarkette kozmetik reyonlarında malzeme eksikliği olduğunu fark eden mağaza çalışanları durumu jandarma ekiplerine bildirince şahıslar mağaza içerisinde suçüstü yakalandı…

Güllük Mahallesi’ndeki bir süpermarkette meydana gelen olayda; mağaza çalışanlarının reyonları kontrol ettiği sırada kozmetik reyonunda birçok malzemenin eksik olduğunu fark edince ve şahıslarında mağaza içerisinde olduğundan şüphelenmesi üzerine durumu Milas İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerine bildirdi.

Meydana gelen olayın ardından mağaza çalışanları geçici bir süre mağazaya giriş çıkışları kapattı. Jandarma ekiplerinin mağazaya ulaşmasıyla mağaza içerinde bulunan yaklaşık 20 kişinin kimlik sorguları yapıldı.

Sorgu sırasında mağazada bulunan H.İ. ve B.İ. isimli şahıslar duruma itiraz etmesiyle konudan şüphelenen jandarma ekipleri mağazadaki güvenlik kamaralarını da inceleyince H.İ., B.İ., A.N., ve E.N., isimli şahısları hırsızlık olayını gerçekleştirdiği iddiasıyla gözaltına aldı.

Gözaltına alınan şahısların araçlarında yapılan incelemede ise mağazadan çalındığı iddia edilen yaklaşık toplam değeri 2 bin TL.’lik parfüm, diş macunu, diş fırçası, elektronik ayak törpüsü, kalem pil, kalın kalem pil, deniz şortu, bebek maması ve sırt çantası gibi mağazaya ait ürünler ele geçirildi.

Gözaltına alınan şahıslar daha sonra ifadelerine başvurulmak üzere Milas İlçe Jandarma Komutanlığı’na götürüldü.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500