Advert
Advert
Advert

SURİYELİ GÖÇMENLERE BELEDİYEDEN YARDIM ELİ…

SURİYELİ GÖÇMENLERE BELEDİYEDEN YARDIM ELİ…
Bu içerik 3405 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, yaşamlarını ilçemizde sürdüren Suriyelileri tespit ederek ihtiyaç sahibi olanlara gıda paketi ve yemek yardımı yaptı.

Paylaşım ve bereket ayı olan Ramazan ayı dolayısıyla ilçemiz genelinde iftar yemekleri düzenleyen Milas Belediyesi, ayrıca ihtiyaç sahibi vatandaşlara da destek oluyor.

İlçemizdeki ihtiyaç sahibi ailelerin dışında Suriyeli aileleri de tespit eden Milas Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından, Ramazan boyunca Suriyeli göçmenlere yemek ve gıda paketi yardımı yapılacağı bildirildi.

Milas belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, şu ana kadar 750 ihtiyaç sahibine Ramazan paketi ulaştıran ekipler, Suriyeli ailelere de sıcak yemek gönderiyor.

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak, insanın yerinden yurdundan vatanından ayrılmak zorunda kalıp başka bir memlekette yaşamasının zorluğuna dikkat çekerek, “Mübarek Ramazan ayında Suriyeli kardeşlerimize imkanlarımız ölçüsünde destek olmaya çalışıyoruz. Onlarla, Milas’ta düzenlediğimiz iftar sofralarında da buluşuyoruz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500