Advert
Advert
Advert

BÜYÜKŞEHİR’DEN GAZETEMİZE ZİYARET…

BÜYÜKŞEHİR’DEN GAZETEMİZE ZİYARET…
Bu içerik 1786 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürü Taner Yiğit, MUSKİ İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı Daire Başkanı Veli Han, MUSKİ Basın Sorumlusu Cem Durma ve Muğla Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler görevlisi Ahsen Turan; Gazete Güney Ege Genel Yayın Yönetmeni Münevver Mat’ı ziyaret ettiler.

Ziyaret sırasında Muğla Büyükşehir Belediyesi yetkilileri ve Gazete Güney Ege Genel Yayın Yönetmeni Münevver Mat çeşitli konularda görüş alışverişinde bulundu. Muğla Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürü Taner Yiğit; Muğla’nın Büyükşehir olmasıyla yaklaşık 1 buçuk yılın yapılanmayla geçtiğini söyleyerek, bir yılın sonunda hızlı bir şekilde tüm ilçelere hizmetlerin başlatıldığını ifade etti. İlçe belediyeleri ile Büyükşehir Belediyesi'nin uyum içinde çalıştığını söyleyen Yiğit, “Önem ve aciliyet sırasına göre hizmetleri, talepleri yerine getirmeye çalışıyoruz” dedi.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’ün gönderdiği hediye paketini ve başkanın selamını ileten Muğla Büyükşehir Belediyesi yetkilileriyle çekilen hatıra fotoğrafının ardından ziyaret sona erdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500