Advert
Advert
Advert

GÜLLÜK’E 1 MİLYON TL YATIRIM…

GÜLLÜK’E 1 MİLYON TL YATIRIM…
Bu içerik 2969 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi’ne bağlı mahallelerde yapılan ve 2016 yılı içerisinde yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgi aktarmak ve talepleri toplamak adına başlatılan geziler Güllük, Akyol, Yaka, Ekinanbarı, Koru, Baharlı ve Bahçe Mahalleleri ile devam ediyor.

Belediye Meclis Üyeleri, Başkan Yardımcıları Faik Karagöz, Zeynep Mat ve Cumhuriyet Halk Partisi Milas İlçe Başkanı Suat Özcan’ın da katıldığı gezinin ilk durağı Güllük Mahallesi oldu.

Milas Belediyesi Güllük Hizmet binasında vatandaşlarla bir araya gelen Tokat gelen talepleri ve sorunları dinledi. Güllük için şimdiye kadar 1 Milyon TL yatırım yapıldığını, Hermias Caddesi, Stad etrafı ve Odek sitesi civarı yollar parke taşı ile döşendiğini belirten Başkan Tokat; “Önümüzdeki süreçte yapılacak Marinaya bağlı olarak Sahil şeridinin yenilenmesi ve Kapalı Pazar yeri çalışmalarımız olacak” dedi. Başkan Tokat toplantı sonrası Güllük Pazarını da gezerek esnaf, vatandaşlarla sohbet etmesinin ardından yeni oluşturulan Güllük UMKE (Ulusal Medikal Kurtarma Ekipleri) istasyonunu ziyaret etti.

Başkan Tokat daha sonra beraberindekiler ile sırasıyla Akyol, Yaka, Ekinanbarı, Koru, Baharlı ve Bahçe mahallelerini ziyaret ederek muhtar ve mahalle sakinlerinin taleplerini dinledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500