Advert
Advert
Advert

HER PAZAR KARŞILIKLI DİREKT UÇUŞLAR BAŞLADI…

HER PAZAR KARŞILIKLI DİREKT UÇUŞLAR BAŞLADI…
Bu içerik 4045 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas-Bodrum Havalimanı’nda, Alman havayolu şirketi Germanwing’in ilk Köln uçuşunun karşılandığı bildirildi. Köln’den 5 Haziran Pazar günü saat 09:30’da Airbus A319 ile Milas - Bodrum Havalimanı’na 112 yolcu geldi. Yolcular ve uçuş ekibi TAV Milas-Bodrum yetkilileriyle birlikte kutlama kokteyline katıldılar. Milas - Bodrum’a ilk kez uçuş düzenleyen Germanwings’in Köln seferleri haftada bir kez Pazar günleri gerçekleşecek.

TAV Milas Bodrum İşletme Koordinatörü İclal Kayaoğlu, “Bölgemize yurt dışı direkt uçuşların artırılması için yerel yönetim ve STK’larla yoğun işbirliği içinde çalışıyoruz. Son olarak Germanwings’in Köln seferlerine ev sahipliği yapmaya başlamaktan mutluluk duyuyoruz. Uçuş ağımızı büyüterek bölge turizmini desteklemeye devam edeceğiz” dedi.

Germanwings, 5 Haziran-23 Ekim tarihleri arasında Milas-Bodrum ile Köln arasında her hafta Pazar günü karşılıklı direkt uçuşlar düzenleyecek.

Milas - Bodrum Havalimanı’ndan iç ve dış hatlarda toplam 50 havayolu şirketiyle 25 ülkede 79 destinasyona uçuş gerçekleşiyor.

Milas - Bodrum Havalimanı 2015 yılında 3,9 milyon yolcuya hizmet sunarken 26 binden fazla uçuşa ev sahipliği yaptı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500