Advert
Advert
Advert

MİLAS SAHİLLERİ SEZONA HAZIR…

MİLAS SAHİLLERİ SEZONA HAZIR…
Bu içerik 4138 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Havaların ısınmasıyla birlikte vatandaşlarımızca ‘plajlar sezona hazır değil’ eleştirileri eşliğinde talep edilmeye başlanan ‘sahil hizmetleri’nin Milas Belediyesi İşletme ve İştirakler Müdürlüğü tarafından 8 Haziran’dan itibaren verilmeye başlandığı bildirildi.

Milas Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, Ören sahilinde çalışmalarını yoğunlaştıran Milas Belediyesi ekipleri plajda yoğun bir çalışma yaptılar. Yapılan çalışmada plaj iş makineleriyle düzeltildi, şemsiyeler boyanarak yerlerine dikildi ve şezlonglar sahil boyunca yerlerine konularak kullanıma sunuldu.

Konuyla ilgili olarak bir açıklama daha yapan İşletme ve İştirakler Müdürü Aşkım Yalçınkaya; “Güllük, Boğaziçi, Kıyıkışlacık, Bozbük gibi sahil şeridi olan mahallelerimize de bugünden itibaren şezlong ve şemsiyeler plajlardaki yerini almaya başladı. Milas Belediyesi olarak yaptığımız planlamada bu hizmetleri 8 Hazirandan itibaren vermeyi kararlaştırmıştık. Bu tür haberlerin çıkması bizleri de üzdü. Keşke daha önceden bizleri arayıp konu hakkında bilgi alsalardı” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500