Advert
Advert
Advert

MİLAS ALTINORDU FUTBOL OKULU BİRİNCİ YILINI KUTLADI…

MİLAS ALTINORDU FUTBOL OKULU BİRİNCİ YILINI KUTLADI…
Bu içerik 5038 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Bir yıl önce ilçemiz Milas’ta futbol branşında spor okulunu açarak Milaslı öğrencilerin hizmetine sunulan, İzmir Altınordu Spor Kulübü Futbol Okulu birinci yılını sporcuları ile birlikte Mylasa 48 Restaurant’ta kutladı.

Altınordu Spor Kulübü Antrenörleri Ali Akın Çilek ve Çağrı Arıkan ile birlikte futbol okulunda futbol eğitimleri alan tüm sporcularda kutlama kahvaltısına katıldılar. Futbol eğitimi alan genç sporcuların ailelerinin de katıldıkları kutlama kahvaltısında sporcular ve antrenörler birlikte birinci yıl pastasını keserek nice güzel yıllar dileğinde bulundular.

Milas Ticaret Meslek Lisesi Halı Sahasında Futbol Okulu Eğitim ve çalışmalarını yürüten Altınordu Spor Kulübü Antrenörleri Ali Akın Çilek ve Çağrı Arıkan yaptıkları açıklamada bu yaz da aynı sahada futbol eğitimlerine devam edeceklerini belirttiler. Milaslı genç sporcuların futbol eğitimi için kulüplerine başvurabileceklerini vurgulayan antrenörler konu ile ilgili olarak cep telefonlarından kendilerine ulaşılabileceğini belirttiler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500