Advert
Advert
Advert

YENİ MİLASSPOR KURUCU ÜYESİNİ KAYBETTİ…

YENİ MİLASSPOR KURUCU ÜYESİNİ KAYBETTİ…
Bu içerik 2771 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği Başkanlarından Serhat ve Nihat Abbak’ın babaları Avni Abbak 71 yaşında vefat etti. Uzun süredir hasta olan Avni Abbak bir süre önce acil olarak tedavi görmek amacıyla götürüldüğü İzmir’de hayatını kaybetti.

1975 yılında Milas Esnafspor olarak kurulan daha sonra 1978 yılında Milasspor adını alarak Milas sporuna hizmet etmeye başlayan spor kulübümüzün kurucu üyelerinden olan ve uzun bir süre kulüp bünyesinde yönetim görevinde bulunan Avni Abbak’ın cenaze törenine Milas sporunun tanınmış isimleri de yer aldılar.

Yeni Milasspor Kulübü Onursal Başkanı ve Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, kulübün eski başkanlarından Halil İbrahim Gülen, Yeni Milasspor Kulübü Başkanı Hasan Özmen ve yönetim kurulu üyeleri, Yeni Milasspor Süper Amatör Küme Takımı sporcuları ve antrenörleri, Yeni Milasspor Kulübünün eski futbolcuları antrenörleri, Milas Belediyesi Meclis Üyeleri, AKP Milas İlçe Başkanı Levent Akyer ve diğer spor kulüplerinin Başkanları yöneticileri ve sporcuları ile Taraftarlar Derneği yöneticileri ve çok sayıda vatandaş Avni Abbak’ın cenaze törenine katıldılar.

Milas Gümüşlük Mahallesi Adil Ağa Camisinde 9 Nisan Cumartesi günü yapılan cenaze töreni sonrasında Milas Şehir Mezarlığına götürülen Yeni Milasspor Kulübü Kurucu üyelerinden Avni Abbak’a son görevlerini yapan Milas sporunun isimleri tören sonrasında Avni Abbak’ın oğulları Sevdamsın Taraftarlar Derneği Başkanları Serhat ve Nihat Abbak’a ve Orhan Abbak’a taziyelerini bildirdiler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500